fbpx
Facebook VKontakte Polski English Українська Russian Deutsch

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00  |  
E-mail

Mobile
Телефон/Viber (укр, рус) +48 790 835 835
INNOWACYJNE MODELE WSPÓŁPRACY

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy inteligentne rozwiązania, dopasowane do aktualnych kadrowych potrzeb. Pozwoli Ci to zoptymalizować nakłady czasowe i finansowe w procesach rekrutacyjnych.

O firmie

Prężna i nowoczesna Agencja Pracy POLRAB dostarcza nowatorskich,
nieszablonowych i efektywnych rozwiązań w zakresie HR, rekrutacji pracowników
i leasingu pracowniczego.

Wykwalifikowany, profesjonalny personel

Specjaliści POLRAB Sp. z o.o. posiadają szeroką wiedzę na temat lokalnego rynku pracy, jego potrzeb i specyfiki. Nasz personel mówi biegle po polsku, ukraińsku, rosyjsku oraz angielsku i niemiecku. Dzięki temu możemy łatwo i bez niedomówień porozumieć się z każdym pracodawcą na temat jego potrzeb i oczekiwań oraz z każdym kandydatem na pracownika przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną w jego ojczystym języku.

Nowoczesne narzędzia
i metody pracy

Na zmieniającym się i dynamicznym rynku pracy wyróżnia nas elastyczność co do rodzaju współpracy z klientem i terminów wykonania zamówienia.

Błyskawicznie reagujemy na zmiany w potrzebach kadrowych naszych partnerów. Bazujemy na w pełni zinformatyzowanym systemie zarządzania zasobami ludzkimi.

Dbałość o szczegóły

Naszym absolutnym priorytetem jest dobór rzetelnych, zmotywowanych pracowników oraz współpraca wyłącznie z przedsiębiorstwami z dobrą reputacją.

Dzięki temu utrzymujemy świadczone usługi na niezmiennie wysokim poziomie.

Spersonalizowane podejście

Indywidualne podejście do potrzeb pracodawcy pomaga nam przygotować dla niego idealnie dopasowaną ofertę. Nasi specjaliści nieustannie szukają nowych rozwiązań kadrowych.

Spotkanie z każdym nowym klientem jest dla nas szansą na poszukiwanie unikatowych i najkorzystniejszych dla partnera wariantów oraz warunków współpracy.

Pracownik jest
w centrum uwagi

Drobiazgowo analizujemy każdą aplikację i wybieramy dla każdego kandydata najlepszą ofertę, pod kontem jego predyspozycji i preferencji.

Gwarantujemy zatrudnienie w sprawdzonej, zapewniającej dobre warunki pracy firmie. W razie utraty zatrudnienia, pomagamy możliwie szybko znaleźć nową pracę.

Pozyskiwanie efektywnych
pracowników z zagranicy

Zapewniamy kompleksowe usługi związane z legalnym zatrudnieniem oraz pobytem cudzoziemców w Polsce. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Ukrainy. Pomagamy w ich zatrudnieniu na stałe lub delegujemy na zasadzie leasingu, co redukuje koszty, zwłaszcza w przypadku sezonowego wzrostu produkcji.

Firma Polrab posiada certyfikat agencji zatrudnienia nr 16077.